ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 20.06.2023 08:54

Двадцятого червня –  день народження депутата Миргородської районної ради Леоніда Гавловського з смт. Велика Багачка

Шановний Леоніде Олександровичу!

Від депутатського корпусу Миргородської районної ради восьмого скликання та від себе особисто вітаю Вас із днем народження.

Ваш внесок у суспільство як депутата та завідувача лікарні є визначним і неоціненним. Ви витрачаєте багато зусиль, щоб забезпечити медичну допомогу тим, хто цього потребує, і ви є прикладом для інших своєю працелюбністю та альтруїзмом. Нехай ваше життя буде сповнене добробуту, радості та гармонії. Нехай кожен день приносить вам нові досягнення та успіхи у вашій професійній та особистій сферах. Бажаю успішного року, наповненого незабутніми моментами та новими здобутками!

голова Миргородської районної ради

Наталія ГИРКА