Микола Волик

Дата: 06.06.2023 12:01

Знову сумна звістка прийшла на Шишаччину – у село Товсте. Загинув досвідчений воїн-атовець з позивним «Артист», чоловік і батько, брат, щирий друг і добрий односелець Микола Волик. Повідомляють на сайті громади.

Народився захисник 17 грудня 1980 року. Навчався у Чернишівській та старших класах Шишацької шкіл.

Потім здобув професію муляра в Полтавському професійно-технічному училищі. Після служби в армії працював у Києві, згодом – в агрофірмі ім.Довженка, охоронній службі в Полтаві, на підприємстві «Гадячсир». В останній час, з 2013 року, трудився робітником з догляду за тваринами на молочнотоварній фермі у с. Чернишівка.

У 2014-2015 роках був учасником антитерористичної операції.

Після 24 лютого минулого року був призваний на захист України вдруге. Боронив Батьківщину від рашистів довгих і тяжких 14 місяців, десять з яких – в артилерії, останні чотири – в піхоті.

За свою тривалу й неодноразову службу мав відзнаки і нагороди від держави.

Загинув 20 травня в районі Авдіївки на Донеччині.

Ще одного відданого сина Української землі забрала війна, яку розв’язала росія.

За все це – сім’ю, рідну землю, країну – Микола віддав найцінніше – своє життя. Ми ніколи цього не забудемо. Ми обов’язково переможемо ворога. Це буде найкраща пам’ять про наших Героїв-земляків.