6 червня - День журналіста

Дата: 06.06.2023 09:15

Шановні творчі колективи редакцій ЗМІ Миргородщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста. Ваша наполеглива фахова робота відіграє важливу роль у нашому районі, висвітлюючи події, ініціативи та досягнення наших жителів. Ваші статті та інтерв’ю дають голос людям, стимулюють діалог і розбудовують наше районне самоврядування.

Ви будуєте такі важливі містки комунікації між громадою та владою, надаючи нашим мешканцям необхідну інформацію для свідомої участі у житті району. Ваша незалежність та об'єктивність допомагають зміцнювати довіру громади до медіа.

Дякую за вашу місію засвітити справедливість, розкрити проблеми та висловити голос наших жителів. Бажаю вам високої етики, творчого підходу та постійного розвитку у професії. Тримайте і надалі високу планку принципів демократії, свободи слова та відкритості.

З найщирішими побажаннями успіхів та подальшої співпраці,

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка