Сьогодні - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2023 10:20

4 червня Україна на державному рівні вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Постанову «Про вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України» Верховна Рада ухвалила 1 червня 2021 року – у Міжнародний день захисту дітей. Пам’ятна дата тепер відзначатиметься щорічно 4 червня.

Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй, щоб порушити тему дітей і їх майбутнього, згадати про те, що є діти, у яких немає сьогодення – це діти, що перебувають у зоні воєнних конфліктів.

Цей день є особливо важким і важливим для кожного громадянина України. Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу, щоб передати крик душі від страхіть, які довелося пережити та й досі переживати безневинним дітям…

Ваш вічний сон – наш вічний сум.

Інформація з відкритих інтернет-джерел