Сергій Колодний

Дата: 10.05.2023 11:23

Сумна звістка зі сходу надійшла і в нашу громаду. 4 травня 2023 року, захищаючи рідну землю від окупантів, загинув мешканець Гоголевого Сергій Миколайович Колодний.  Герой народився 19 травня 1970 року в Гоголевому, тут закінчив школу, трудовий шлях розпочав,  працюючи  трактористом у радгоспі «Перемога», останнім його місцем роботи було ХПП агрохолдингу «Кернел». Захищати Україну Сергій Колодний пішов у 2014 році, служив півтора року, потім був звільнений у запас. На початку повномасштабного вторгнення  росії на нашу землю був призваний до лав ЗСУ, воював у частині АО 409.

Загинув наш земляк 4 травня під Кам’янкою на Донеччині. Невимовний біль цієї втрати розриває душі мешканців Гоголівської громади. Оплакуємо нашого Героя та висловлюємо найщиріші співчуття його родині, друзям, побратимам, близьким. Ніколи не забудемо нашого Захисника Сергія Колодного, ніколи не пробачимо його смерті ворогам... Вічна пам’ять і слава Герою!