ОНУПКО Геннадій Дмитрович

Геннадій Дмитрович

Великобагачанська ТГ

(31.10.1973- 21.04.2023)

Народився 31 жовтня 1973 року у селі Балюки Великобагачанського району. Навчався у місцевій восьмирічній школі, потім у Великобагачанській середній школі, після закінчення якої здобув професію повара у Красногорівському ПТУ.

Після проходження строкової служби закінчив Полтавське училище та опанував професію електрогазозварювальника.

Працював у Великій Багачці пасічником, удома також мав велику пасіку. Також працював на птахокомплексі.

Захищав незалежність України в зоні проведення АТО у 2014-2015 роках.

У березні 2022-го вдруге став на захист держави у званні сержанта на посаді старшого стрільця.

23 січня 2023 року в боях за місто Бахмут отримав тяжкі поранення, був евакуйований до київського госпіталю. На жаль, тримісячне лікування не дало позитивних результатів. Помер 21 квітня 2023 року.

У воїна залишилася дружина і донька. Його син Олександр, який також захищав Україну, з 22 березня 2022 року офіційно вважається безвісти зниклим під час бою біля міста Мар’їнка Донецької області.

Похований на кладовищі с.Якимове Великобагачанської громади Миргородського району Полтавської області.

Пам'ятаємо...

Вічна Слава Герою!