20 квітня - День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2023 13:24

Шановна волонтерська спільното Миргородщини!

Вітаю вас зі святом - Днем подяки волонтерам. Волонтери - прості люди, і в цьому їх найбільша сила.

Їм не потрібні палаци, бо вони можуть жити у своїй автівці.

Їм не порібні дорогі ресторани, бо вони можуть забути про їжу зовсім.

Вони не зважають на свої недуги, бо їм немає часу хворіти. А якщо й хворіють вони, то лише всі разом однією хворобою - волонтерством.

Вони не зважають на свій власний час, бо витрачають його на допомогу та добрі справи. І не важливо, хто потребує допомоги - люди чи тварини... бо з власної доброї волі допомагають тим, хто потребує її.

А ще вони встигають: творити, смажити, пекти, готувати, майструвати, ремонтувати, збирати, консервувати, шити, складати, лікувати, моніторити потреби і тримати все в голові, домовлятися і комунікувати, доставляти і підтримувати добрим словом та ще багато чого.

Зі святом! Нехай не згасає ваша енергія, щоб допомогти іншим. Наближаємо перемогу разом!

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка