Миргородська районна рада реалізувала проект до Великодня разом із ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування»

Дата: 17.04.2023 16:32
Кількість переглядів: 442

Фото без описуНапередодні Великодня, який цьогоріч припав на 16 квітня, Миргородська районна рада реалізувала черговий проект, який має благодійну мету. На цей раз у фокусі уваги – жінки пільгових категорій, які самостійно виховують дітей.  

Акція відбулася у 4 громадах - Миргородській, Великобагачанській, Великосорочинській та Ромоданівській та охопила 200 родин.

Для присутніх дітей аніматори провели конкурсно-ігрову програму з призами та подарунками, а їхні мами по завершенню заходу отримали продуктові набори.

До присутніх звернулася голова Миргородської районної ради Наталія Гирка разом із представниками муніципалітетів на місцях. Наталія Олексіївна подякувала представникам громадської організації «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» з м.Полтава, які надали продуктові набори.  Також зазначила, що це вже не перший проект, який у партнерстві з цією громадською організацією вони реалізували на теренах Миргородського району.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора