Миргородська районна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Анатолія Карбана, який був керівником райради у 2014-2015 р.р.

Дата: 14.04.2023 14:15

Анатолій Євгенович Карбан народився 24 травня 1967 року в селі Остапівка Миргородського району.

Після закінчення в 1991 році Полтавського педагогічного інституту імені В.Г. Короленка працював учителем Остапівської середньої школи, вчителем і директором Трудолюбівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Миргородського району.

Неодноразово обирався депутатом Миргородської районної та міської рад. У 2014 року був обраний головою Миргородської районної ради. З 2020 року - депутат Миргородської міської ради.

Донедавна працював директором Біликівської гімназії Миргородської міської ради. Із початком повномасштабної війни вступив до лав батальйону територіальної оборони ЗСУ.

Анатолій Карбан багато займався патріотичним вихованням молоді. Був громадським активістом, армійським волонтером, сотником Миргородського полку Українського козацтва.

Йому було 55 років, до свого 56-го дня народження він не дожив трішки більше місяця.

У нього лишилася дружина, дорослі доньки.

Анатолій Євгенович віддав життя  в бою на Донеччині, захищаючи свою землю від російських окупантів. До останнього подиху Герой залишився вірним військовій присязі і Україні, яку любив понад усе.