Смаколики для наших захисників

Дата: 14.04.2023 12:14

Аби підтримати захисників, які бережуть наш спокій на передових позиціях, Миргородська районна рада та депутати районної ради сформували смачні посилки. Місцеві волонтери доставлять їх бійцям саме до найбільшого свята вірян. Посмакувати Великодніми пасками нашим героям вдасться завдяки керівникам Великобагачанського комбікормового заводу Ігорю та Олегу Діденкам, а молочну продукцію Deca Milk дослідного господарства імені Декабристів передав керівник підприємства Володимир Цибенко.

Посилки доповнили овочевими та м'ясними консервами, які мають тривалий час зберігання. Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка говорить: "Ми дякуємо нашим землякам, нашим героям за міцність та незламність. А сили їм нехай додають гостинці. Разом - до перемоги!"