Депутати районної ради працювали у комісіях

Дата: 12.04.2023 13:19

Фото без описуПеред засіданням 16-ї позачергової сесії депутати розглянули та опрацювали всі питання порядку денного на постійних комісіях. Таким чином, 11 квітня відбулися засідання комісії з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля; комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій; комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства; комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції.

Перебіг засідань кожної комісії задокументовано виконавчим апаратом районної ради.