До Великодніх свят родини, які знаходяться у складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори

Дата: 07.04.2023 16:19

Великдень – свято, яке завжди радісно зустрічали в колі родини. Проте вже другий рік поспіль внаслідок повномасштабного вторгнення багато українських родин залишилися не те, що далеко від родини, а навіть далеко від своїх домівок.

Аби хоч трохи підтримати сім’ї, які були змушені виїхати через бойові дії, Миргородська районна рада спільно з військовою адміністрацією та за фінансової підтримки партнерів зорганізувала чергову акцію. На цей раз у полі зору – родини, які опинилися у складних життєвих обставинах та проживають у громадах Миргородського району.

Закупили продуктові набори, сформували адресні посилки та передали на місця. Фінансово підтримали проведення акції наші партнери з міста Рендольф, що в Америці. Завдяки їм вдалося придбати 70 таких пакунків. Жителі цього міста турбуються через те, яка ситуація наразі в Україні та на Миргородщині зокрема. Вони створили групу «Project DOVE», яка займається збором коштів та спрямуванням їх на потреби постраждалих чи проведення акцій.

Днями у залі районної ради під головуванням голови Миргородської районної ради Наталії Гирки відбулася робоча зустріч, на якій проговорили всі деталі проведення акції, а також логістику разом із народними обранцями від громад малої Миргородщини, Багачанщини та Шишаччини. Відрадно, що депутати районної ради завжди відгукуються на такі ініціативи та із задоволенням до них долучаються.