Денис Кирилюк

Дата: 29.03.2023 16:58

Фото без опису

Із глибоким сумом повідомляємо, що 28 березня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув заступник командира ескадрильї - штурман авіаційної ескадрильї майор Денис Кирилюк. Льотчик винищувальної авіації Повітряних Сил ЗС України, здійснив понад 80 бойових вильотів, з них 70 під час повномасштабного вторгнення на знищення ворога. У серпні 2022 року Денис Миколайович «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Миргородська міська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи.

Вічна шана та пам’ять Герою! Герої не вмирають!  Вони залишаються навіки в строю!

Про дату поховання та прощання буде повідомлено додатково.

За інформацією сайту Миргородської міської ради