25 березня - День Служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 08:37

Шановні працівники Служби безпеки України на Миргородщині!

Вітаю вас із професійним святом, яке ви відзначаєте 25 березня, та 31-ю річницею створення СБУ. За ці роки ваша щоденна праця змогла завоювати довіру громадян та побудувати ефективну структуру, яка щодня та щохвилини стоїть на сторожі спокою українців.

Саме завдяки вашій злагодженій роботі відбувається швидке реагування на конфлікти, запобігання загрозам; ви бережете нашу інформаційну та національну безпеку. Ваша робота надскладна, ваші заслуги не можна афішувати, але ми постійно підкреслюємо вашу силу, витримку та честь саме в умовах військового стану та збройної агресії росії.

Дякую за щоденну сумлінну службу, яку ви несете на благо перемоги, за вірність присязі, відвагу та патріотизм. Щиро бажаю міцного здоров’я, безпечної служби та злагоди в родинах. Нехай на нашу землю нарешті прийде омріяна перемога!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА