Анатолій Семенко

Дата: 20.03.2023 16:21

Фото без опису Жителі Яреськівського старостинського округу Шишацької громади провели в останню путь Анатолія Семенка.

Народився захисник України 10 березня 1981 року в Хвальках, де пройшли його дитинство та юність. Навчався в Яреськівській ЗОШ. Закінчив Полтавський технікум транспортного будівництва. Далі строкова служба в лавах ЗСУ. Працював будівельником.

Уперше став на захист держави у 2014 році. Кілька років разом з побратимами стримував ворога на Донеччині.

З початком повномасштабної агресії Росії в 2022 році Анатолій був за кордоном, але відразу ж повернувся на Батьківщину, не зміг залишитися осторонь та став на захист держави. Проходив службу в 54 бригаді в Мар'янці, де отримав тяжкі поранення.

18 березня 2023 року перестало битися серце Анатолія. Пішов із життя люблячий син, вірний друг, залишивши по собі пам'ятний слід.

За інформацією сайту Шишацької громади