19 березня - День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 10:03

Шановні жителі Миргородщини!

19 березня ми вітаємо з професійним святом працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Важко переоцінити роль представників цієї галузі у нормальному функціонуванні громади, села чи селища. Своєю безперервною натхненною роботою ви забезпечуєте наш комфорт та звичні блага.

В умовах військового стану професія працівників комунальної галузі цілком справедливо стала дуже небезпечною. Адже вони виконують свою роботу і під час обстрілів, і під час повітряних тривог, і в особливо важких умовах.

Величезна вам подяка, шановні, за вашу працю. Нехай служіння професії приносить вам задоволення та вдячність від людей. Добра вам, здоров’я, родинного тепла і перемоги на усіх фронтах!

голова Мирородської районної ради Наталія ГИРКА