Володимир Сібільов

Дата: 27.02.2023 09:44

Чергова непоправна утрата зібрала рідних, друзів, односельців, військових, громадськість, аби віддати належну шану нашому захисникові з Шишацької громади.

Володимир народився 1988 року в Яреськах, тут навчався у школі, потім здобув професію газозварювальника в Решетилівському професійно-технічному училищі. Пройшов строкову службу в Збройних Силах України. Працював за професією у Києві, Полтаві.

Захищав Батьківщину з 2014 року. У квітні 2022 року – вдруге став оборонцем рідної землі. Проходив навчання у Києві. З побратимами стримував ворога у самому пеклі - біля Бахмута. Загинув 15 лютого 2023 року.

Пам’ять про захисника, чудову, життєрадісну, щиру й активну людину, громадянина-патріота України назавжди залишиться в наших серцях.

За інформацією з офіційного сайту Шишацької громади