Микола Пелих

Дата: 27.02.2023 09:28

24 лютого у Миргородській громаді попрощалися із молодим, але відважним солдатом Миколою Пелихом. 16 лютого 2023 року в жорстокому бою біля населеного пункту Діброва Луганської області командир третього відділення аеромобільного батальйону військової частини А 2120 Микола Григорович загинув.

Микола Григорович народився 18 травня 1999 року.  Він ріс відкритим, працьовитим і доброзичливим хлопцем. Змалку цікавився технікою. Після закінчення Хомутецької школи Микола вивчився на тракториста у Миргородському професійно-технічному училищі № 44.

Своє двадцятиріччя зустрів у лавах Збройних Сил України, приєднавшись за контрактом до 81-ої окремої аеромобільної бригади  Десантно-штурмових військ ЗСУ. З 2019 року Микола Григорович вбирав у себе гарт, мужність і незламність десантника.

За інформацією сайту Миргородської міської ради