20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 11:11

Фото без описуШановні жителі Миргородського краю!

20 лютого ми разом зі всією країною вшановуємо світлу пам'ять наших сучасників – Героїв Небесної Сотні, які до останньої хвилини життя відстоювали національну ідею та незалежність. Ця сторінка новітньої історії віддає болем кожного разу, коли наближаються лютневі події. Світла пам'ять про кожного Героя, про кожного захисника нашої землі освітлює нам шлях боротьби саме зараз, коли щодня на фронтах проливається кров.

Саме Революція Гідності, яка із мирних протестів стала кривавою сторінкою історії, об’єднала справжніх патріотів своєї держави. Для всіх українців синонімами Революції Гідності стали боротьба, вірність, сміливість та самовідданість. Дух боротьби та вірність споконвічним ідеалам національної свободи, принципам світової демократії, надзвичайна єдність тримає нас і щохвилини наближає до перемоги.

Вшануймо сьогодні світлу пам'ять Герої Небесної Сотні. Вірмо в те, що й через стільки років Герої не вмирають, а міцно тримають небо над Україною.

голова Миргородської районної ради
Наталія ГИРКА