Сергій Явтушенко

Дата: 09.02.2023 09:39

У Шишацькій громаді провели в останню путь захисника Сергія Явтушенка. Сергій Ілліч уже не вперше захищав нашу державу від російських загарбників.

Усе його життя пов’язане з Яреськами. Тут народився 1970 року, навчався, працював. Після строкової служби продовжив військову справу прапорщиком у Полтаві. Згодом змінив професію – працював трактористом в агрофірмі імені Довженка у Соснівці, де й проживав.

Уперше став на захист держави у 2017 році. Кілька років разом з побратимами стримував ворога на Донеччині. Повернувся до лав Збройних Сил України навесні цього року.

19 грудня 2022 року, під час ведення оборонних дій мотопіхотним батальйоном біля села Кліщіївка Бахмутської громади Донецької області, штаб-сержант Сергій Явтушенко отримав поранення.

На жаль, місяці лікування не повернули воїна до життя. 2 лютого його не стало.

За інформацією офіційного сайту Шишацької громади