22 січня - День Соборності України

Дата: 22.01.2023 11:02

Шановні жителі Миргородського краю!

22 січня ми з вами відзначаємо знаменну для всіх українців дату – День Соборності. Саме в цей день 104 роки тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Ця подія стала вагомим кроком до об’єднання воєдино українських земель, до становлення нашої державності, якої прагнули всі покоління українців і яку ми зараз відстоюємо. Саме нашому поколінню випав на долю важливий історичний шанс зберегти країну та відбудувати її, поставити переможну крапку у цій боротьбі з ворогом. Адже навіть через понад сотні років збереження єдності та незалежності українських земель залишається головною метою всіх українців. Ці основні цінності ми відстоюємо на фронті, за них натхненно працюємо в тилу.

Хай це свято додає нам сили та незламності у процесі розбудови нашої могутньої та незалежної європейської держави! Україна – навіки соборна. Разом до Перемоги!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА