Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко вручили подяку керівнику Миргородського лісгоспу Артему Рябухіну

Дата: 18.01.2023 15:11

Подяку за підписом командира військової частини А 7323 за вагомий внесок у розбудову обороноздатності нашої держави, допомогу в спільній боротьбі за перемогу над ворогом та допомогу військовій частину виконувати бойові завдання за призначенням на передових позиціях нашої України передали під час візиту на підприємство ДП «Миргородське лісове господарство» його керівнику голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко.

У свою чергу, керівник підприємства Артем Рябухін висловив вдячність за визнання свого внеску у наближення перемоги над ворогом. Та зазначив, що саме спільні дії на підтримку наших захисників можуть забезпечити вигнання окупантів з нашої країни.