Свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 05.01.2023 17:34
Кількість переглядів: 969

Фото без опису5 січня в актовій залі Миргородської районної ради відбулося свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку у Миргородській службі у справах дітей.

Фольклорне дійство із піснями, щедрівками та автентичними обрядами демонстрували учасники естрадного театру мініатюр «Перлинка» (керівник Людмила Заливча) та вокального гуртка фольклорного співу «Світанок» (керівник Анна Трохиніна) центру естетичного виховання.

Позитивні емоції від дійства закріпили подарунками, які вручили присутнім голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та начальник районної військової адміністрації Віталій Дяківнич.

Подарунки малечі зібрали і передали напередодні нового року діти з міста-побратима Миргорода, міста Рендольф, що в Америці. Відповідно до статі, віку та особистих вподобань було сформовано подарунки для 73 дітей, які проживають у райцентрі та навколишніх селах.

Детальніше про подію - у відеосюжеті Міської телестудії "Миргород".

Тим діткам, які незмогли прийти 5 січня, подарунки вручили окремо. Своєю увагою та турботою не оминули нікого.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора