13 сесія 16.09.2022

Дата: 16.09.2022 17:00

13 сесія 16.09.2022

1. Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в Миргородському районі.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2022 рік 16314200000 (код бюджету ).
  3. Про затвердження розпоряджень начальника районної військової адміністрації, прийнятих в міжсесійний період щодо використання коштів районного бюджету Миргородського району.
  4. Про внесення змін до до програми „Територіальна оборона Миргородського району” на 2022 рік.
  5. Про внесення змін до до програми „ Забезпечення виконання Миргородською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2022 рік”.
  6. Про затвердження граничних сум витрат районної ради та утворених нею підприємств, установ і організацій, які утримуються за рахунок районного бюджету.
  7. Про внесення змін до районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування Миргородського району на 2022 - 2024 роки.
  8. Про затвердження списку присяжних Гадяцького районного суду Полтавської області.
  9. Про затвердження списку присяжних Шашацького районного суду Полтавської області.
  10. Про внесення змін до рішення 4 сесії від 29.01.2021 № 6 „Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Лохвицького району Полтавської області у власність Лохвицької міської територіальної громади”.
  11. Про надання дозволу на списання окремо визначеного майна, облікованого на балансі районної ради.
  12. Про надання дозволу на передачу майна на відповідальне зберігання з правом використання.
  13. Про погодження договору передачі на відповідальне зберігання з правом користування.
  14. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради восьмого скликання від 11.12.2020 № 5 „Про утворення Президії Миргородської районної ради восьмого скликання та затвердження її персонального складу”.
  15. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради восьмого скликання від 11.12.2020 № 3 „Про утворення постійних комісій у Миргородській районній раді восьмого скликання, затвердження їх складу та обрання голів”.

<назад>                          поіменне голосування // протокол сесії // протокол Президії