Новорічні віншування

Дата: 28.12.2022 17:04

28 грудня до зали Миргородської районної ради завітали учасники художньої самодіяльності міста аби привітати із прийдешніми святами.

Фольклорне дійство та найдавніші зимові обряди українців відтворили учасники театральної студії ”Why not” центру культури та дозвілля Миргородської міської ради: Ліза Вовк, Каріна Зайцева, Артур Романенко, Софія Богаєнко, Настя Балко, Максим Панченко, Кіріл Сорокін, Варя Дінець, Кіра Федорченко, Поліна Силка (керівник студії Марина Камінська).

Для глядачів прозвучали також автентичні колядки у виконанні тріо «Яліра» Ярини Лень, Людмили Совгирі та Ірини Карач.

У свою чергу, голова Миргородської районної районної ради Наталія Гирка та начальник районної військової адміністрації Віталій Дяківнич вручили артистам подарунки. М’які іграшки та сувеніри дітворі передали партнери - американська організація Rotary Club.