Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Різдвом за західним обрядом

Дата: 24.12.2022 18:02

Шановні жителі Миргородщини!

Вітаю всіх, хто відзначає велике свято Різдва за західним обрядом! Саме ви першими маєте унікальну можливість спостерігати на небосхилі яскраве світло різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Це родинне свято, яке зігріває теплим спілкуванням та смачним частуванням.

Нехай це Різдво об’єднає нас у прагненні миру та добра, хай те єдине бажання, яке загадає кожен українець, швидше втілюється в життя. Адже перш за все ми прагнемо перемоги та мирного неба, повернення всіх захисників та захисниць до рідних домівок.

Бажаю всім жителям Миргородського краю доброго здоров’я, стійкості духу, злагоди й добробуту в родинах.

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка