Депутати районної ради працювали у комісіях

Дата: 23.12.2022 15:42
Кількість переглядів: 474

23 грудня депутати Миргородської районної ради детально опрацювали проекти рішень чотирнадцятої сесії на профільних комісіях.

Народні обранці обговорили кожне з питань порядку денного на комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій; на комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства; на комісії з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів; на комісії з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля та на комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції.

Рік був непростим, всі вчилися жити у період військового стану, тож і пріоритети мали відповідні. Підбивши підсумки роботи за рік, запланували заходи з урахуванням викликів сьогодення. У профільних комісіях працювали злагоджено та конструктивно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора