22 грудня — День енергетика

Дата: 22.12.2022 08:10

Шановні працівники енергетичної галузі Миргородщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Кожного дня ви працюєте 24/7 у надскладних умовах терору ворогом нашої критичної інфраструктури. Ваша праця в тилу прирівняна до служби ЗСУ на фронті. Ми цінуємо внесок вашої величезної когорти працівників у наш добробут, комфорт та повноцінне функціонування.

Ми з розумінням відносимося до тих негараздів, які тимчасово переживаємо у військовий час. Із розумінням та витримкою сприймаємо труднощі у звичному для нас комфорті. Але щиро віримо в те, що все налагодиться та разом із перемогою прийде до звичного режиму. Нас неможливо зломити, тож будьмо єдині у прагненні перемоги, миру та добра для всіх українців.

З нагоди професійного свята бажаю кожному, хто тримає наш енергетичний фронт, повноти ресурсів та сил для відбудови нашої країни, її енергетичної галузі. Разом – обов’язково переможемо!

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка