Обговорення питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я

Дата: 20.12.2022 14:21

20 грудня відбулося онлайн обговорення питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я. На зум-платформі за участі представників органів самоврядування по всій країні, заступника міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Олексія Яременка, заступника директора Директорату медичних послуг Міністерства охорони здоров’я України Тетяни Орабіної, Президента Української асоціації районних та обласних рад Сергія Чернова обговорили Проєкт Постанови, розроблений Міністерством охорони здоров’я.

Миргородську районну раду на нараді презентували голова Наталія Гирка та депутат районної ради, голова комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства Олександр Фошин.

Постанова передбачає формування госпітальних округів та впровадження сучасних підходів до формування мережі мед закладів, які дозволять забезпечити населення якісними медичними послугами. Кожна область стане окремим госпітальним округом, який додатково поділятиметься на госпітальні кластери з урахуванням численним факторів (географічні особливості регіону, наявність якісних автомобільних доріг, кількість населення та інші). Всі медичні заклади в госпітальному окрузі поділятимуться на кілька типів: загальні, кластерні, надкластерні.

6 грудня даний Проєкт Постанови був запропонований МОЗ України для громадського обговорення та опубліковано на сайті.