15 грудня - День працівників суду

Дата: 15.12.2022 08:33

Шановні працівники судів Миргородського краю!

У вашій професійній спільноті працюють винятково фахівці, які мають не лише відмінні професійні якості, а ще й високі моральні цінності. Кожен із вас вірою і правдою багато років служить інтересам громадян та держави. А це - найголовніше у наш час побудови та зміцнення громадянського суспільства. Створення дієвої системи правосуддя, утвердження загальнодемократичних засад судочинства, підвищення рівня правосвідомості в українському суспільстві ставить перед вами високі вимоги, яким ви повною мірою відповідаєте.

У цей непростий для нашої країни час щодня фіксуються нелюдські злочини, які здійснює наш ворог. Український народ сподівається на те, що всім злочинцям належить справедливий вирок згідно загальноприйнятих норм та законів, адже закон і честь – основні принципи демократичного суспільства.

У день професійного свята для відповідальної та важливої роботи бажаю вам здоров'я, терпіння, сил та бездоганного професіоналізму, життєвої наснаги та нових здобутків на професійній ниві.

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка