У Миргороді вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2022 17:17

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС миргородці поклали квіти до пам'ятного знаку героям-ліквідаторам, що у сквері Чорнобильської Слави. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

До заходу долучилися Миргородський міський голова Сергій Соломаха, секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій, керуючий справами Миргородської районної ради Андрій Ємець, керівник апарату Миргородської районної військової адміністрації Віталій Хоменко, ліквідатори, представники правоохоронних органів, громадськість. За заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів, які передчасно пішли з життя.  Всі присутні поклали квіти до пам'ятного знаку.

За матеріалами сайту Миргородської міської ради