7 грудня - День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 08:10

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Миргородщини!

Прийміть вітання з нагоди нашого спільного свята - Дня місцевого самоврядування.

Цього дня висловлюю подяку всім, хто щоденно плідно працює на розвиток своєї громади і нашого краю. Це свято працівників органів місцевої влади, депутатів, які вболівають за вирішення проблем та дбають про розквіт територіальних громад.

Адресую цього дня подяки за багаторічну наполегливу працю ветеранам місцевого самоврядування. А також акцентую увагу на самовідданості тих, хто самоврядування змінив на військову службу, хто займається волонтерською діяльністю та попри усі перешкоди дбає про армію, надає підтримку тим, хто дуже цього потребує.

Шановні колеги, бажаю міцного здоров'я вам та вашим родинам! Нехай у всіх громадських справах вас супроводжує успіх. Нехай вдячність від людей завжди буде нагородою за непросту працю. Перемоги вам на усіх фронтах!

голова Миргородської районної ради

Наталія ГИРКА