Привітали зі святом службовців Збройних Сил

Дата: 06.12.2022 11:46

6 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України відбулося нагородження службовців підрозділів ЗСУ почесними грамотами Миргородської районної ради та військової адміністрації.

Керуючий справами Миргородської районної ради Андрій Ємець та начальник районної військової адміністрації Віталій Дяківнич відзначили представників військових формувань за вірність українському народові і військовій присязі, особисту мужність та самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету, територіальної цілісності України в умовах воєнного стану.

На початку ж заходу присутні традиційно вшанували усіх полеглих захисників хвилиною тиші.

Сьогодні День Збройних Сил – це свято із присмаком сили і честі. Адже на полях бою у гарячих точках нашої держав тривають запеклі бої на землі, у повітрі та на морі. Міцний стрій українських військових не дає ворогу зайти на нашу землю, а український народ щиро вірить у перемогу та висловлює вдячність військовослужбовцям, ветеранам ЗСУ, службовцям добровольчих формувань за силу волі та мужність на фронті і в тилу.