Максим Корчомаха

Дата: 30.11.2022 15:29

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашої Миргородщини. Загинув наш земляк із с.Харківці Гадяцької громади, військовослужбовець - старший солдат КОРЧОМАХА Максим Григорович, 1987 року народження.

Він віддав своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця. КОРЧОМАХА Максим Григорович був призваний на військову службу за призивом 17 вересня 2022 року першим вiддiлом Миргородського РТЦК та СП Полтавської області. Проходив службу на посаді старшого навідника гранатометного взводу 3 механізованого батальйону військової частини А0501.

Загинув Максим Григорович 26 листопада 2022 року біля населеного пункту Стельмахiвка Сватівського району Луганської областi при захисті Батькiвщини, виявивши стійкість та мужність, пiд час виконання бойових завдань.

Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Нехай добрий, світлий спомин про воїна назавжди залишиться у пам’яті рідних, усіх, хто знав його, любив та шанував. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

За інформацією сайту Заводської громади