Роман Зубко

Дата: 27.11.2022 13:17

23 листопада миргородці попрощалися із земляком, вірним воїном України  Романом Зубком. 02 квітня 2022 року о 18.00 під час ракетного обстрілу аеродрому міста Миргород, механік групи регламенту та ремонту авіаційного обладнання технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки військової частини А1356 старший солдат Зубко отримав важку травму та контузію. Після лікування мужній воїн повернувся тримати стрій оборони держави, але раптове погіршення здоров’я спричинило смерть, яка настала 22 листопада 2022 року.  Вічна слава Герою Роману Зубку! Своїм життям він наблизив нашу перемогу, яка безперечно за нами, бо за нами правда!

Роман Роман Вікторович народився 9 травня 1993 року в місті Миргород. Він ріс щирим, товариським, доброзичливим і допитливим хлопцем. Мав схильність до точних наук і цікавився технікою. Після школи обрав мирну професію інженера-електромеханіка і у 2015 році закінчив Полтавський національний університет ім.Юрія Кондратюка. Служба у лавах Збройних Сил України припала на буремний початок російсько-української війни, і солдат Зубко у 2017 році у складі військової частини А0820 виконував бойові завдання на пекельному сході держави. Після демобілізації у 2018 року працював на підприємстві в м.Тернопіль, планував мирне життя. Але кривавий ранок 24 лютого 2022 року змінив долі всіх українців. Роман Зубко був призваний до лав ЗСУ 8-го березня, по суті, у перші дні повномасштабного вторгнення, і приступив до служби в ТЕЧ 831-ї бригади тактичної авіації. Старший солдат Зубко був сміливим, технічно грамотним, сильним і витривалим воїном. Вірний воїнській присязі, він віддав життя у боротьбі  з найлютішим ворогом, який намагається знищити нашу країну.

Джерело - сайт Миргородської міської ради