27 листопада - річниця від Дня створення 831 бригади тактичної авіації

Дата: 27.11.2022 13:00

Шановні службовці та особовий склад 831 бригади тактичної авіації!

Вітаю вас із черговою річницею з Дня створення бригади!

Хочу подякувати кожному, хто в цей нелегкий час несе військову службу та наближає перемогу над ворогом. Ваша відмінна робота у небі та на землі, зразкова дисципліна, величезна мотивація та впевненість дає нам надію, що міцніє з кожним днем. Ми пишаємося тим, що серед вас працюють фахові льотчики, зв’язківці, інженери, техніки, водії – мудрі та відважні захисники й захисниці України. Ви – наші Герої!

На жаль, свобода та мирне майбутнє має занадто високу ціну. Згадаймо хвилиною тиші усіх військовослужбовців, хто поклав власне життя за майбутній мир на нашій землі. Вшануймо ветеранів, які передали кращі традиції військової справи своїм учням. Низько вклонімося рідним та близьким загиблих побратимів.

Віримо в те, що ворог буде безжально знищений, а жага до перемоги єднається в серцях всіх українців та допомагає вам тримати стрій.

Дякуємо вам за кожен ранок та кожен день! Віримо у Збройні сили України! Слава Україні!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА