Ярослав Краснопір

Дата: 22.11.2022 10:36

Фото без описуМиргородщина втратила свого сина - захисника: загинув житель села Вирішальне Сенчанської громади КРАСНОПІР Ярослав Вікторович, 1992 року народження.

Із 2015 по 2017 роки він захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції. Після повномаштабного вторгнення росії на територію України, Ярослав з березня 2022 року став на захист Батьківщини. Служив розвідником розвідувального взводу.

13 листопада 2022 року під час мінометного обстрілу, в ході виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Макіївка Сватівського району Луганської області, КРАСНОПІР Ярослав Вікторович загинув.

Страшно усвідомлювати те, що зараз гине цвіт нації. Наш захисник своє молоде життя поклав на вівтар свободи для своєї Батьківщини, для своїх рідних. Пам'ять про нього назавжди буде в серцях вдячних українців.

Щиро співчуваємо та низько вклоняємося рідним і близьким нашого земляка - героя.

Джерело - сайт Сенчанської громади