В рамках Програми ФАО та УАРОР 700 аграріїв вже отримали понад 15 000 рукавів для зберігання зерна

Дата: 18.11.2022 09:17

Фото без опису700 українських аграріїв, в рамках співпраці ФАО, Мінагрополітики та УАРОР, вже отримали понад 15 000 тисяч полімерних рукавів для зберігання зернових культур.

Про це зазначив під час чергової роздачі рукавів, що відбувалась у Великій Димерці Київської області, 16 листопада, Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.

У заході також брали участь Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун, Голова офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє, представник Посольства Канади Сергій Курдицький та Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Денис Башлик.

Детальніше - на сайті Української Асоціації районних та обласних рад за посиланням