До професійного свята медійники Миргорода отримали вітання

Дата: 17.11.2022 08:22

Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка у День телебачення, радіо та зв’язку відвідала КП «Міська телестудія «Миргород».

Привітавши зі святом єдине на теренах Миргородського району підприємство, яке поєднує в собі теле- та радіомовлення, вручила Почесну грамоту Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Цьогоріч комунальне підприємство налічує 15 років від отримання ліцензії на телевізійне мовлення, 2,5 роки тому почали виходити в ефір на фм-частоті.

Колектив Міської телестудії отримав вітання до професійного свята і від керуючої справами виконавчого комітету Миргородської міської ради Антоніни Нікітченко, яка, у свою чергу, теж передала Подяку за підписом міського голови Сергія Соломахи за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору громади. Відеосюжет про подію можна переглянути ТУТ.