4 листопада - День залізничника

Дата: 04.11.2022 08:55

Шановні працівники залізничного транспорту нашого краю!
Вітаю вас із професійним святом, що кожного року припадає на 4-те листопада. Завдячуючи вашій наполегливій праці залізничні транспортні артерії поєднують усі регіони нашої держави, та ведуть далеко за кордони. За вашої участі здійснюються пасажирські та транспортні перевезення, працюють потужні соціальні проекти, що є ключовим у військовий час. Наша «Укрзалізниця» попри всі виклики та надзвичайні ситуації у військовий час успішно організовує евакуацію жителів у безпечні місця, забезпечує доставку стратегічно важливих вантажів.

Ви наполегливо працюєте і тримаєте високу планку професіоналізму, сумлінності, відповідальності та високого громадянського обов’язку. Дякую Вам за злагоджену працю у будь-який день та час. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло! Разом – до перемоги!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА