Ігор Вота

Дата: 03.11.2022 15:41

31 жовтня 2022 року біля Вугледару смертю Героя загинув Вота Ігор Сергійович 13.05.1990 р.н. – наш земляк, житель Баранівського старостинського округу Шишацької територіальної громади Миргородського району.

Війна забрала життя нашого земляка, який віддав своє життя в ім'я України. В ці скорботні дні вся громада глибоко сумує та співчуває  всім рідним. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Прийміть найщиріші слова співчуття через втрату справжнього захисника України і нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини.

Вічний спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну!

Інформація з фейсбук-сторінки Баранівського старостинського округу Шишацької громади