3 листопада – День ракетних військ та артилерії та День інженерних військ

Дата: 03.11.2022 11:45
Кількість переглядів: 549

Фото без описуПередумовою для встановлення Дня ракетних військ і артилерії  стали події Другої світової війни. А саме – початок операції по визволенню Києва. Під час цієї операції використали таку техніку ведення вогню, яку не використовували раніше. Це свято набуло особливого значення під час повномасштабного вторгнення росії, коли українські воїни захищають територію нашої країни від окупантів та змушують їх відступати.

Встановлене воно Указом президента від 31 жовтня 1997 року. Тоді було вирішено встановити пам'ятну дату, «з огляду на важливу роль ракетних військ та артилерії у зміцненні обороноздатності держави».

Ракетні війська та артилерія призначені для ураження рухомої сили, танків, артилерії, протитанкових засобів противника, авіації, об'єктів протиповітряної оборони та інших важливих об'єктів під час бою. Війну, розв'язану Росією в Україні, називають «війною артилерій», а українських артилеристів – «богами війни», які успішно протистоять противнику і змушують його не лише оборонятися, а й відступати.

Українські артилеристи і зараз показують силу і відвагу  в боротьбі з ворогом. Ними варто пишатися, а також пам’ятати про Героїв, яких вже немає з нами.

Освоєння новітніх засобів ведення бою та впровадження їх в армію належить саме інженерним військам. Вони є військами переднього краю, тому під час атаки діють першими, забезпечуючи при цьому просування танкістам та мотострільцям.

Інженерні війська у мирний час мають не менш важливі завдання: виявлення та знищення мін, гранат, снарядів/утилізація застарілих боєприпасів/ охорона споруд під час льодоходів та паводків.

Вітаємо зі святом наших захисників, що несуть службу в ракетних, артилерійських та інженерних військах! Дякуємо за кожен день! Віримо в ЗСУ! Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора