Вітання голови Миргородської районної ради до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 08:29

Шановні працівники культури, митці, аматори та майстри народного мистецтва, ветерани галузі!

Вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Символічно, що ваше професійне свято співпадає із Днем української писемності та мови, адже слово – це наша найбільша зброя та найцінніший скарб. Особливо гостро ми розуміємо це зараз, під час повномасштабного вторгнення, коли ворог безжально знищує надбання культури та історії українців. Та ми обов’язково переможемо, ми вистоїмо, бо ми згуртовані, а ще - «в серці маєм те, що не вмирає».

Дякую величезній когорті працівників культури нашого краю за те, що міцно тримаєте мистецький фронт, за те, що обрали собі шлях волонтерства, за те, що кожного дня наближаєте перемогу над ворогом!

З нагоди свята бажаю вам витримки та наснаги. Нехай усі справи будуть успішними, здоров’я - міцним, а перемога – близькою!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА