Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки до Дня працівників соціальної сфери

Дата: 06.11.2022 08:37

Фото без описуШановні працівники соціальної галузі Миргородського краю!

Приймайте вітання до професійного свята, яке щороку припадає на першу неділю листопада. Золота осінь щедра на урожай, а Ваша робота – щедра на людські подяки. Адже ви кожного дня допомагаєте тим, хто цього потребує, сумлінно трудитесь над реалізацією державної політики у громадах нашого району. Наразі одним із важливих напрямків вашої діяльності є допомога внутрішньо переміщеним особам, для яких ваша взаємопідтримка та добре слово мають важливе значення.

Дякую вам за роботу і бажаю наснаги. З нагоди свята адресую вам вашим родинам добробуту та затишку, успіхів в усіх справах. Наближаймо перемогу разом!

З повагою,

голова Миргородської районної ради