Іван Хожій

Дата: 31.10.2022 09:56

30 жовтня Великобагачанська громада прощалася зі своїм земляком-героєм, уродженцем с.Широке Багачанського Першого старостинського округу Іваном Миколайовичем ХОЖІЄМ.

Іван Миколайович народився 21 жовтня 1977 року в багатодітній родині. Навчався в Багачанській Першій неповній середній школі, потім – у Хорольському технікумі здобув спеціальність механіка. Строкову військову службу проходив у Житомирській області. Після демобілізації проживав та працював у м.Харків.

Захищав Україну від ворожої навали в якості командира танкового екіпажу. Загинув Іван Миколайович 25 жовтня поблизу населеного пункту Сватове Луганської області, ціною власного життя врятувавши від загибелі екіпаж свого танка.

Загинув, захищаючи нас. У розквіті сил і життя...

Така страшна ціна миру і волі, ціна наближення перемоги.

Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Вічна шана і світла пам’ять Івану Миколайовичу!

Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Джерело - сторінка Великобагачанської громади у фейсбук