Анатолій Свиридов

Дата: 31.10.2022 09:49
Кількість переглядів: 509

30 жовтня Великосорочинська громада провела в останній путь Героя, захисника незалежної України СВИРИДОВА Анатолія Анатолійовича.

Анатолій Анатолійович народився 23 лютого 1977 року у м.Чернівці, де й пішов до школи.

Закінчив навчання у Миргородській школі № 7. У 1994 році продовжив навчання у Професійно-технічному училищі №44 м.Миргород, де здобув спеціальність машиніст-тракторист.

У 1995 році Анатолій був призваний до лав ЗСУ. Отримав звання молодший сержант. Служив по контракту у 831-й бригаді тактичної авіації, згодом перевівся до оперативно-рятувальної служби цивільного захисту України.

З 2014 року одним із перших пішов захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, взявши участь у АТО. 2016 року отримав поранення. Після реабілітації підписав контракт і - знову на службу. В ході повномасштабного вторгнення рф у 2022 році отримав ще одне поранення. Але після декількох перенесених операцій Анатолій продовжив захищати нашу країну. 24 жовтня 2022 року перестало битися серце нашого захисника.

У Анатолія Анатолійовича залишилася дружина, батьки, четверо дітей, старший син СВИРИДОВ Сергій Анатолійович оберігає наш спокій на східному кордоні, продовжуючи військову справу дідуся та батька.

Не передати словами біль що пронизує наші душі, це непоправна втрата для всього українського народу. Ми ніколи не забудемо нашого захисника, Героя, який віддав своє життя захищаючи свободу свого народу.

Схиляємо у пошані голови перед світлою пам’яттю нашого захисника, гідного сина незламного українського народу.

Не забудемо. Не пробачимо.

Вічна пам'ять і вічний спокій нашому Герою!


Джерело - сторінка голови Великосорочинської громади Олександра Тищицького у фейсбук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора