Іван Тарабан

Дата: 21.10.2022 19:14

Миргородщина знову в скорботі, бо втратила ще одного гідного сина – патріота, мужнього захисника України з с.Степанівка Великобагачанської громади.

15 жовтня в селищі Дробишеве Краматорського району Донецької області під час зачистки території від мін загинув начальник комплексу РЕБ взводу РЕБ групи інженерного забезпечення в/ч А7014 сержант ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ ТАРАБАН.

Іван Миколайович народився 1 вересня 1982 року. Разом з дружиною Галиною Любомирівною виховував синів Данила та Кирила.

19 квітня 2022 року був призваний на військову службу, мужньо боронив Україну, наближаючи Перемогу, віддавши за неї найдорожче – власне життя.

До такого горя неможливо підготуватися і знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних, друзів…

Немає слів, щоб передати біль, розпач через непоправну втрату.

Вічна та світла пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Нехай світла пам’ять про Івана Миколайовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Джерело - сторінка Великобагачанської селищної ради у фейсбук