Дмитро Кива

Дата: 21.10.2022 18:53

19 жовтня Шишацька громада попрощалася з воїном Збройних Сил України Дмитром Кивою.

Солдата 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний яр», оператора протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону поховали у Федунківському старостинському округу.

Дмитро Кива народився 19 грудня 1985 року у Полтаві. Але з 2000 року його родина проживає у Федунці. Шкільну освіту хлопець здобував у Федунківській та Яреськівській школах. Опісля навчався у полтавському профтехучилищі, проходив військову службу в Миколаєві. Потім повернувся у Федунку, працював на різних роботах. Мав золоті руки, згадують односельці. А ще був товариським, легким у спілкуванні, тому у нього було багато друзів і знайомих.

22 березня 2022 року став на захист Батьківщини. У коротких відрядженнях-перепочинках турбувався про своїх побратимів, намагався доправити на фронт найнеобхідніше. Знав, що може врятувати хлопцям життя. І рятував його. Лише своє не зміг спасти…

Джерело - сторінка громади у фейсбук