Роман Лозінов

Дата: 21.10.2022 18:49
Кількість переглядів: 417

Фото без опису

На Миргородщину знову донеслась чорна трагічна звістка про смерть земляка-військовослужбовця, мешканця села Криниця – ЛОЗІНОВА РОМАНА ОЛЕКСАНДРОВИЧА.

Він народився 5 травня 1982 року в селі Криниця. Навчався у Криничанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів,  потім вступив у ПТУ с. Вороньки, по закінченню якого отримав спеціальність водія автотранспортних засобів. У 1999 – 2000 р.р. проходив строкову службу  в українській армії. У мирному житті працював високомонтажником на будівництві у м. Київ.

Відразу після повномасштабного вторгнення військ російської федерації Роман Лозінов виявив бажання захищати Україну від ворога і був мобілізований до лав Збройних сил.

Військову службу проходив у званні сержанта, був командиром танка. Під час протистояння з ворогом поблизу населеного пункту Костянтинівка Донецької області Роман Лозінов отримав контузію. Лікувався у госпіталі у м. Київ. Але повністю одужати  йому не судилося. 19 жовтня 2022 року 40-річного воїна Романа Лозінова не стало… Поховали захисника на алеї Героїв, що за 8 місяців війни утворилася на Іванівському кладовищі у місті Лохвиця. Його поховання стало п’ятим на цьому місці, для громади – тринадцятим.


Джерело - сайт Лохвицької міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора