16 жовтня – День працівників харчової промисловості

Дата: 16.10.2022 10:38

Шановні працівники харчової промисловості Миргородщини!

Вітаю вас зі святом, яке щороку припадає на третю неділю золотого жовтня. Адресую вашій багаточисельній та потужній когорті велику подяку за працю. Ваша фаховість, неймовірна мотивація та ефективна робота підприємств забезпечує жителів Миргородщини та всієї України необхідними та якісними продуктами харчування. Дякую вам за те, що незважаючи на всі труднощі військового часу, ви продовжуєте натхненно працювати та допомагати тим, хто цього потребує, формувати продовольчий запас нашого краю.

Зичу вам, шановні працівники та ветерани галузі, міцного здоров’я, професійних успіхів та нових досягнень. Хай тепло родинного вогнища надихає на виконання почесного та відповідального професійного обов’язку. Зі святом!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА